KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13242269
nr 1324 2269
Lionel Koechlin
(f. 1948), Frankrike
Färgetsning, Signerad, fotboll. Motivet: 8x15cm
Lionel Koechlin, fransk illustratör född i Paris 1948.
Utrop:
500 kr
måndag 4 maj 2020
kl 20:14:26